Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’nden Teknokentimize Tübitak 4006 Bilim Fuarı İşbirliği Ziyareti

Nisan 19, 2024
Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi yöneticileri, 24-26 Nisan 2024 tarihlerinde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı için iş birliği sağlamak amacıyla Teknokent ziyaretinde bulundu. Ziyarette, öğrencilerin fuar hazırlıkları için gereken desteğin sağlanması ve gelecekteki işbirlikleri üzerine görüşmeler yapıldı. Teknokent ve Cevizsoft Teknoloji’nin yöneticileri, eğitime verdikleri desteği ve seminerler düzenleme planlarını paylaştı.

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’nden Teknokentimize Tübitak 4006 Bilim Fuarı İşbirliği Ziyareti

Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Ali Anatoprak ve Müdür Baş Yardımcısı İbrahim Balbay, 24-26 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan TÜBİTAK-4006 Bilim Fuarı için Teknokentimize iş birliği ziyaretinde bulundular.

Ziyaret sırasında, öğrencilerin fuar için ihtiyaç duyabilecekleri destekler konusunda görüşmeler yapıldı. Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Durmuş Özdemir, okulun bu tür etkinliklerine destek olmaktan mutluluk duyduklarını ve öğrencilerle bir araya gelerek seminerler düzenleyeceklerini belirtti.

Teknokentimiz bünyesinde faaliyet gösteren Cevizsoft Teknoloji A.Ş. Müdürü Ahmet Özrenk’te TÜBİTAK-4006 Bilim Fuarı kapsamındaki etkinliklere destek vermek istediklerini ifade etti. Öğrencilerin bilimsel çalışmalarında ilham vermek için gerekeni yapacaklarını söyleyen Özrenk, bu tür etkinliklerin gençlerin düşünme becerilerini geliştirmesine önemli katkılar sağladığını vurguladı.

Ziyaretin sonunda, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi ve Teknokent arasındaki işbirliğinin önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği ve öğrencilerin bilimsel çalışmalarına destek olmaya devam edecekleri belirtildi. Gösterilen ilgi ve destekten dolayı Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi yetkilileri, Teknokent yönetimine teşekkür ettiler.

Ziyaret hatıra fotoğrafının ardından son buldu